1 Music Lyrics
Kj�rlighet Music Lyrics
Sissel Kyrkjeb�
>>> Send Kj�rlighet Ringtones to your phone <<<
Kj�rlighet
Kj�rlighet - varmeste ord p� jord
Kj�rlighet - n�r den sl�r rot og gror
Spres det lys midt i et m�rke som
inn til v�r verden kom
og skapte hat og grenser
Kj�rlighet - uten de store ord
setter de dype sterke spor
Varsom h�nd over et smill�st kinn
Baner kj�rlig vei, inn til et frossent sinn
ref.:
Ingen kan kreve
men alle kan gi
Ingen kan leve
foruten fordi
Kj�rlighet skaper
nytt liv og nytt h�p
Der hvor
hatet r�der
Sissel Kyrkjeb� - Kj�rlighet Music Lyrics
Top Sites
2. HipHop Top 100
3. Free Song Lyrics
4. CD Covers
5. Free MP3
6. Download MP3
7. MP3 Search
8. Free MP3 Albums
9. MP3 Downloads
10. Lyrics
11. Lyricz
12. Rare Lyrics
13. Lyrics Provider
14. Free Lyrics
15. Song Lyrics
Browse Database
K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z #
Partner Links
Song Lyrics
Lyrics Action
Covers